Dachs Knives internet shop

Quality, handmade knives in the Czech Republic

Folding knives

V této kategorii si můžete vybrat z několika variant zavíracích nožů: Armadní/Taktické, denní nošení (EDC), řada Gentleman.Naše zavírací nože, odráží několikaletou praxi výroby nožů od nožíře Radima Dachse. Nože se vyznačují nejlepší kvalitou a jeho vlastním specifickým designem.

Na našich zavíracích nožích používáme jen ty nejkvalitnější materiály, ať je to nerezová ocel N690 od firmy Bohler, tak i jiné.Materiály na rukojetě od firmy Isoma: G10, Mikarta, také stabilizované dřevo, uhlíkové vlákno, ale i Titan Gr.5 a jiné moderní materiály. Pouzdra k nožům jsou vyrobena z kůže.Máte možnost vybrat provedení: Liner lock – Frame lock. Výběr je jak v druhu materiálů čepelí, tak i použitých materiálu na rukojetích.

Sort by:PricesThe name
0 items
No item found
taktický nůž, bojový nůž, armádní nůž, nůž pro rýbáře, rybářský nůž, zálesácký nůž, myslivecký nůž, nůž pro myslivce, bushcraft nůž, nůž s pevnou čepelí, zavírací nůž, kapesní nůž, zavírací nože, fulltang, vojenský nůž, exluzivní nože, zakázkové nože, kované nože, nože na zakázku, damaškové nože, ručně kované, nerezové nože, nože na krk, neck, EDC nože, nože pro denní nošení, ručně vyrobené nože, nožířství, nožíř