Dachs Knives internet shop

Quality, handmade knives in the Czech Republic

Machetes

V této kategorii si můžete vybrat z dvou variant "Mačet" nožů:  Naše pevné nože, odráží několikaletou praxi výroby nožů od nožíře Radima Dachse. Nože se vyznačují nejlepší kvalitou a jeho vlastním specifickým designem.

Na našich pevných nožích používáme jen ty nejkvalitnější materiály. Materiály na rukojeti: G10, Mikarta, také stabilizované i přírodní dřevo a mnoho dalších. Pouzdra k nožům jsou vyrobena, buď z termoplastického materiálu Kydex, a nebo můžete zvolit kožené provedení. V této kategorii jsou pouzdra i z materiálu Corduba. Tyto pouzdra jdou nosit jak vertikálně tak horizontálně.

Sort by:PricesThe name
2 items

Charon Omega

VIP discount
Charon Omega
6 400,00 Kč
without VAT 5 289,26 Kč
Buy
In stock

ARES - Machete

VIP discount
ARES - Machete
6 400,00 Kč
without VAT 5 289,26 Kč
Detail
On request
taktický nůž, bojový nůž, armádní nůž, nůž pro rýbáře, rybářský nůž, zálesácký nůž, myslivecký nůž, nůž pro myslivce, bushcraft nůž, nůž s pevnou čepelí, zavírací nůž, kapesní nůž, zavírací nože, fulltang, vojenský nůž, exluzivní nože, zakázkové nože, kované nože, nože na zakázku, damaškové nože, ručně kované, nerezové nože, nože na krk, neck, EDC nože, nože pro denní nošení, ručně vyrobené nože, nožířství, nožíř